מכשיר קומפקס אלקטרותרפיה מקצועי COMPEX PHYSIO

סטימולטור חשמלי מדגם COMPEX PHYSIO המשמש לאלקטרותרפיה.

מכשיר מקצועי רב-שימושי עם 4 ערוצים (8 אלקטרודות) בעל יכולות רבות בתחום הפיזיותרפיה, טיפול בכאב ושיקום.

משמש לטיפול בכאב, לשיקום אחרי פציעה או ניתוח, טיפול בניוון שרירים, איונטופורזיס ועוד.

כולל 31 תכניות טיפול מובנות + אפשרויות תכנות אישיות.

גודל קומפקטי, מגוון תכניות, עוצמה רבה וחיבור לרשת החשמל הופכים מכשיר זה למכשיר האלקטרותרפיה הנפוץ והשימושי ביותר לפיזיותרפיסט, לאורתופד ולנוירולוג.

מגיע עם ערכת ציוד מלאה. ראה תכולת הערכה בפרטי המוצר.

מק"ט: 7080
מכשיר קומפקס אלקטרותרפיה מקצועי COMPEX PHYSIO is available for purchase in increments of 1

Special Price 3,900 ₪

מחיר רגיל: 4,490 ₪

במבצע
תיאור המוצר
פרטים

 מכשיר אלקטרותרפיה 4 ערוצים, עם 8 אלקטרודות לשימוש אינטנסיבי בידי פיזיותרפיסטים שצריכים מכשיר מקצועי חזק ואמין עם אפשרות להפעיל כל ערוץ בנפרד או לשלב בין הערוצים.

מכשיר הפיזיו הוא סטימולטור חשמלי דיגיטלי שפותח מתוך הנסיון המצטבר של טיפולי אלקטרותרפיה אצל מטופלים הסובלים מפציעות אורטופדיות או נוירולוגיות. המכשיר פותח בכדי לאפשר טיפול בכל האינדיקציות האפשריות שבהם יתקל הפיזיותרפיסט או הרופא האורתופד או הנוירולוג במהלך עבודתו. הוא משמש במרבית מכוני הפיזיותרפיה והמחלקות השיקומיות בבתי החולים בארץ ובחו"ל.

תכונות עיקריות:

ניתן לתכנות: צור תכניות טיפולים אישיות למטופלים ושמור אותן בזכרון המכשיר.

פונקציית 2+2: בחר תכנית אחת לערוצים 1 ו-2, ואז בחר תכנית אחרת (מתוך רשימת הטיפולים המכונה 2+2) לערוצים 3 ו-4. זה מאפשר טיפול בשני אזורי גוף נפרדים, טיפול בשני מטופלים בו בזמן או שילוב תכניות NMES ו-TENS באותו טיפול.

31 תכניות טיפול: תכניות ספציפיות לאינדיקציות מאפשרות לפיזיותרפיסט או לרופא לטפל עם התאמה אופטימלית לבעיה של המטופל. זה כולל תכניות לטיפול בכאב, שיקום אחרי פציעות וניתוחים, חוסר שליטה בסוגרים, טיפול בפציעות ספורט, אימון וחיזוק שרירים. בנוסף ישנם תכניות מיוחדות לטיפול בבעיות של הולכה עצבית ולאיונטופורוזיס (החדרת תרופות דרך העור).

פונקציות יחודיות למכשיר: כפתור המכונה I-BUTTON המאפשר כיוונון העוצמה בכל 4 הערוצים בו בזמן. במצב של תכנות תכנית טיפולים אישית כפתור זה מאפשר מעקב אחר הפרמטרים של התכנית.

מנוחה אקטיבית: כיוונון אוטומטי של האנרגיה של המנוחה האקטיבית (ACTIVE REST) לערך של 50% מאנרגית הכיווץ.

הפסקה (PAUSE): אפשרות להפסקת התכנית באמצע פעולתה בכדי לאפשר שינוי מיקום האלקטרודות ואז המשך הפעלת התכנית מאותה נקודה בה הופסקה. ההפסקה מתבצעת על ידי לחצן נפרד המחובר באמצעות חוט למכשיר ומאפשר למטפל וגם למטופל להפסיק את הטיפול באופן מיידי בכל עת.

מדריך טיפול מעשי מפורט שמסביר את תהליכי הטיפול על גבי מסך המכשיר לעשרות מצבים קליניים כולל תמונות מפורטות שמדגימות את מיקום האלקטרודות והגדרת התכניות הממומלצות והפרמטרים המתאימים.

עט למציאת MOTOR POINTS כלול בערכת המכשיר. כלי שימושי זה יחד עם תכנית יחודית עוזר במציאת הנקודה האופטימלית שבה יש להניח את האלקטרודה.

סוללה נטענת עם מטען כלולים בערכה. טעינה מלאה מושגת תוך 2.5 שעות ומאפשרת שעות רבות של עבודה עם המכשיר.

מערכת הגנה עצמאית (IPS) מובנית במכשיר ועוקבת אחר הפולסים שהמכשיר מייצר בכל ארבעת הערוצים. אם האנרגיה הנשלחת אינה רצויה או תואמת לתכנית, מערכת ההגנה מנתקת באופן מיידי את המכשיר ומפסיקה את פעולתו.

ערכת CefarCompex Physio (בתמונה) כוללת את הפריטים הבאים:

מכשיר פיזיו, מגן סיליקון גמיש, אלקטרודות במידות וצורות שונות, אלקטרודות לאיונטופורוזיס, בקבוק ג'ל, סט של מעברים מחיבור סנפ לחיבור פין 2 מ"מ המאפשר שימוש באלקטרודות סטנדרטיות, סוללה נטענת, מטען מהיר, עט למציאת מוטור פוינטס, מפסק ידני חיצוני, תיק נשיאה, מחבר קליפ לחגורה, ספר הוראות שימוש מפורט באנגלית, הוראות שימוש להפעלה מהירה בעברית.

מפרט טכני
מפרט טכני
גובה 4 ס"מ
רוחב 8 ס"מ
אורך 12 ס"מ
משקל 0.5 ק"ג
חוות דעת
כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר: מכשיר קומפקס אלקטרותרפיה מקצועי COMPEX PHYSIO
איך תדרג מוצר זה? *
  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
דירוג
אפשרויות משלוח

אנו משתדלים לשלוח את החבילות תוך 24 שעות מקבלת ההזמנה בימים א'-ה'.

הזמנות שנתקבלו בסוף השבוע ישלחו רק בשבוע שלאחר מכן.

בירור לגבי סטטוס המשלוח ניתן לעשות דרך האזור האישי שלכם.

עומס כבד על חברות השליחים בתקופת הקורונה גורם לעיתים רחוקות לעיכוב באספקה. אנא, התאזרו בסבלנות, תודה!

 אפשרויות המשלוח:

משלוח עם שליח: חבילות במשקל עד 10 ק"ג, בדרך כלל עד 4 ימי עסקים (לא כולל שישי-שבת וחגים), 45 ש"ח

משלוח כבד עם שליח: חבילות כבדות כגון מיטות טיפול במשקל 10-20 ק"ג, בדרך כלל עד 4 ימי עסקים, (לא כולל שישי-שבת וחגים), 69 ש"ח

משלוח עם משאית: פריטים כבדים וגדולים כגון מיטות חשמליות, בתיאום מראש, 450 ש"ח

תוספות למשלוח: במידה ותזמינו מספר פריטים גדולים שאינם ניתנים לאריזה ביחד כגון מספר מיטות טיפול הם ישלחו כחבילות נפרדות ויחוייבו לפי התעריף לעיל.

 איסוף עצמי: ניתן לאסוף את כל הפריטים בחנות קלטבע במושב עין יעקב, בגליל המערבי בתיאום מראש בבקשה.