מוצרים בעמוד

 • מכשיר גלי הלם נייד MOBILE 2 RPW

  טכנולוגיית גלי ההלם החדשה של חברת CHATTANOOGA אפשרה לה לייצר מכשיר גלי הלם נייד, קומפקטי ויעיל ביותר בעל עוצמה רבה ומשקל קל. פריצת דרך זו מאפשרת גם למכוני פיזיותרפיה קטנים יחסית להתחיל להשתמש בטכנולוגיית גלי ההלם היעילה עם השקעה כספית מועטה יחסית.

  המכשיר MOBILE 2 RPW  הוא קל וקומפקטי ומאפשר לפיזיותרפיסט או למעסה להשתמש בו בקליניקה אבל גם לקחת אותו ללא קושי למגרש הספורט או לבית הלקוח.

  הקומפרסור השקט במיוחד המובנה בתוך המכשיר הוא זה שמאפשר לנייד את המכשיר.

  ממשק משתמש ידידותי וקל לשימוש מהווה נקודת מפתח בעיצוב המוצר. אין צורך להיות מומחה גדול בשביל להשתמש במכשיר מכיוון שכל הפרמטרים מוצגים בצורה ברורה על גבי צג גדול ומואר. שינוי הפרמטרים נעשה בקלות ומאפשר שליטה מוחלטת על עוצמת הלחץ, תדירות הפולסים ומספר הפולסים שיינתנו לכל נקודת טיפול.

  בזמן הטיפול הפעלת המכשיר נעשית באמצעות הדק הנמצא על גבי ראש ההפעלה.

  Special Price 58,500 ₪

  מחיר רגיל: 62,010 ₪

  מק"ט 78922
 • מכשיר גלי הלם RPW של חברת CHATTANOOGA

  טכנולוגיית גלי ההלם החדשה של חברת CHATTANOOGA אפשרה לה לייצר מכשיר גלי הלם חדיש ויעיל ביותר, בעל עוצמה רבה ואפשרות הפעלה של 2 ערוצים במקביל. המכשיר מתאים במיוחד למכוני פיזיותרפיה גדולים בהם יש עומס טיפולי רב ונדרש מכשיר חזק ורב-שימושי. 

  טכנולוגיה זו המכונה RPW - Radial Pressure Wave או גלי הלם רדיאלים מאפשרת לבצע טיפולים בפיזיותרפיה ביעילות גבוהה, בעלות נמוכה יחסית וכמעט ללא תופעות לוואי בבעיות שלא ניתן לפתור אותן כמעט בשום דרך אחרת. במצבים אלו השיטה נותנת מענה מהיר ומיידי להפחת כאב ושיפור איכות החיים.

  Special Price 66,690 ₪

  מחיר רגיל: 72,540 ₪

  מק"ט 79103
מוצרים בעמוד